Booking

Tuesday 29 Jun - 2021

  • 16:50 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske

  • Duration: 4 h
    Price from: 695,00 SEK

Wednesday 30 Jun - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK

Thursday 1 Jul - 2021

  • 17:30 - Smuggeltur i Skärgården®

  • Duration: 4 h
    Price from: 435,00 SEK
    Book now

    Smuggelturen tar dej en tur runt klassiska och historiska platser


Friday 2 Jul - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK

Saturday 3 Jul - 2021

Tuesday 6 Jul - 2021

  • 16:50 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske

  • Duration: 4 h
    Price from: 695,00 SEK

Wednesday 7 Jul - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK


Thursday 8 Jul - 2021

  • 17:30 - Smuggeltur i Skärgården®

  • Duration: 4 h
    Price from: 435,00 SEK
    Book now

    Smuggelturen tar dej en tur runt klassiska och historiska platser


Friday 9 Jul - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK

Saturday 10 Jul - 2021

Tuesday 13 Jul - 2021

  • 16:50 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske

  • Duration: 4 h
    Price from: 695,00 SEK

Wednesday 14 Jul - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK


Thursday 15 Jul - 2021