Booking

Tuesday 27 Jul - 2021
  • 16:50 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske

  • Duration: 4 h
    Price from: 695,00 SEK

Wednesday 28 Jul - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK


Thursday 29 Jul - 2021

  • 17:30 - Smuggeltur i Skärgården®

  • Duration: 4 h
    Price from: 435,00 SEK
    Book now

    Smuggelturen tar dej en tur runt klassiska och historiska platser


Friday 30 Jul - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK

Saturday 31 Jul - 2021

Sunday 1 Aug - 2021
  • 17:00 - Smuggeltur i Skärgården® från Koster

  • Duration: 4 h
    Price from: 435,00 SEK

Monday 2 Aug - 2021
  • 17:00 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske / Koster

  • Duration: 4 h
    Price from: 695,00 SEK

Tuesday 3 Aug - 2021

  • 16:50 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske

  • Duration: 4 h
    Price from: 695,00 SEK

Wednesday 4 Aug - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK


Thursday 5 Aug - 2021

  • 17:30 - Smuggeltur i Skärgården®

  • Duration: 4 h
    Price from: 435,00 SEK
    Book now

    Smuggelturen tar dej en tur runt klassiska och historiska platser


Friday 6 Aug - 2021
  • 09:30 - Kosterhavet mellan kobbar & skär

  • Duration: 6 h 50 min
    Price from: 325,00 SEK

Saturday 7 Aug - 2021

Sunday 8 Aug - 2021
  • 17:00 - Smuggeltur i Skärgården® från Koster

  • Duration: 4 h
    Price from: 435,00 SEK

Monday 9 Aug - 2021
  • 17:00 - Trålning i Kosterhavet-Hållbart fiske / Koster

  • Duration: 4 h
    Price from: 695,00 SEK

Tuesday 10 Aug - 2021